HAKKIMIZDA

Tercih edilen çizgi üstü projelerle mutlu yaşam alanları yapma hedefi ile yola çıkan Uslu Yapı doğayı seven ve önem veren bir yapıdadır. Kuruluşundan bugüne kadar, uzman kadrasu ile tüm projelerinde “Güvenilirlik” anlayışını her zaman ön planda bulundurarak kendini sürekli yenilemektedir. Gayrimenkul ve İnşaat sektöründe yurt içinde faliyet gösteren Uslu Yapı sağlam yapısı ile bugüne kadar toplamda 250.000 m2 inşaatı ihtiyaç ve beklentilere göre en doğru yaklaşımlarla hayata geçirmiştir. Firmamız kaliteden ödün vermeyen hizmet felsefesi ile hayata değer katan projelerle aranan bir firma olup sürekli büyüme hedefi ile çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyonumuz  

Profesyonel girişimci ve yenilikçi yapımız ile kaliteden ödün vermeyen hizmet ve güvenilirlik hedefimiz olup, değişen şartlara göre kendimizi yenilemek ve her projede en iyiyi sunmak.

Yenilikçi
Hizmet
Bütünlük
Kaliteli Hizmet
Profesyonellik
Güven

Misyonumuz 

Uzman kadromuz ve deneyimimiz ile kaliteden ödün vermeyen hizmet felsefemiz ve güvenilirlik temelinde, bugün olduğu gibi gelecekte sektörün en önemli firmalarından biri olmaya devam ederek, tercih edilen çizgi üstü projeler üretmek.

Bilgi Almak İçin Şimdi Arayın!